amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 147 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

capslock222 M 43 rokov
Muž 43 rokov Bratislava
Záľuby: turistika, kondičné cvičenie, občas kniha, mám blízko k prírode, nepohŕdnem dobrým filmom, ktorý ma donúti zamyslieť sa. Mám sedavé zamestnanie, tak ho kompenzujem kutilstvom okolo domu. Obľubujem príjemný pocit únavy po namáhavej práci. Rád by som spoznal ženu, s ktorou by som si rozumel a v prípade pretrvávajúcich sympatií našiel šťastie v trvalom vzťahu. Životom sprevádzam a učím dve slečny. Vtedy, keď sú so mnou.
zebco M 57 rokov
Ahoj, mozno tu najdem priatelku na travenie spolocneho volneho casu. Som zamestnany, rozvedeny, abstinent. Hladam zenu s vysporiadanou minulostou, kludnej povahy, s pozitivnym vztahom k prirode a zvieratam.
batmango M 35 rokov
ahojte som športový typ, hľadám seberovnú priateľku. Vo voľnom čase rád relaxujem pri dobrom filme, hudbe, knihách. Zaujímam sa o historiu, kultúru, športové udalosti. Baví ma vesmír a iné záhady ktoré sú neojavené...
11tmavovlaska Ž 43 rokov
... Tmavovláska s dlhými vlasmi, zelenými očami, milým úsmevom a empatiou.
... Mám rada výlety, cestovanie, tanec, knihy, hudbu, kultúru...tiež prírodu, hríby piknik, v lete posedenie pri vatre alebo pri jazere... Baví ma i záhrada a zdravý životný štýl...
Zo športu je to napríklad: cvičenie, plávanie, stolný tenis, rekreačná turistika...Je toho viac a aj nové aktivity sú vítané... Rada spoznám muža pre spoločné záľuby, či pekný harmonický vzťah...
Milan76 M 43 rokov
Muž 43 rokov Bratislava
Rad by som spoznal ženu s ktorou by som si rozumel, som veselej povahy trošku viac ukecaný.
rad chodím na prechádzky, bicykel, občas posilovna, rád si pozriem pekný fil a velmi rád varím.
LEONARD11 M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
Rád sa zoznámim s milou slečnou..kamarátkou,priateľkou..na spoločné voľné chvíle..v meste,v prírode..kdekoľvek kde je príjemne,veselo..a radosť byť..Najradšej som v BA a okolí..
AndyMann M 37 rokov
Muž 37 rokov Bratislava
Stručne niečo o mne:

Z hľadiska vzťahov sa v živote riadim a aj sa stotožňujem vetou... "Nestrácaj čas kvôli niekomu, ktorý nie je ochotný strácať čas kvôli Tebe".

Volám sa Andrej, som úprimný, spoločensky založený človek, mám rad svoj okruh
priateľov a pozitívne naladených ľudí, dlhé prechádzky kde je ideálne držať pri tom niekoho za ruku a neznášam klamstvo, pretvárku a ľudskú hlúposť.

Zo svojich záľub spomeniem šport ako napr. bedminton, stolný tenis a squash, fitko alebo bike, ísť do kina či na koncert alebo do divadla, hudba, cestovanie, čítanie kníh, rád spoznávam nových ľudí, je toho skratka viac.

Na otázku koho tu hľadám odpoviem, že som realista a nežijem vo virtualite, na druhej strane a hlavne v dnešnej dobe človek nikdy nevie koho, kedy, kde a za akých možností môže stretnúť, čiže nechávam to na dané okolnosti.
gugi959 M 61 rokov
Muž 61 rokov Bratislava
Hľadám skôr štíhlu ženu do 55 rokov.Som rozvedený nefajčiar s dvomi dospelými dcérami a jedným nádherným vnukom,športovo založený,moje záľuby sú v lete bycikel,plávanie v zime lyžovanie,všetko na rekreačnej úrovni. Chýba mi spriaznená duša ktorej nechýba zmysel pre humor.
madness M 53 rokov
Muž 53 rokov Bratislava
šport,behanie,futbal,hokej,prechádzky prírodou,taký romantik
Dovolenky,milujem Oravu,
Zvieratá nemám ale niekedy určite budem mať.
Taká fajn baba,do voza aj do koča,čo má rád prechádzky prírodou,opekačky,bicyklovanie,
iva10 Ž 43 rokov
Záľuby? - prechádzky, bicykel, príroda, dovolenka
Práca? - administratíva
Zviera? - nemám ale občas sa starám o psa od susedov
S kým by som sa chcela zoznámiť? - ťažko povedať, pri stretnutí buď človek sadne alebo nie
podmevon M 35 rokov
Som človek, ktorý sa viac pozerá pred seba ako za seba, som spontánny, viem byť ale aj veľmi zodpovedný a spoľahlivý.. Rád sa venujem maliarskemu a hudobnému umeniu a rad cestujem spoznavam kultúry a zvyklosti iných národov.. Žijem sám a je mi smutno :(
timehunter M 48 rokov
Medzi moje hlavné záľuby patrí leňošenie, sledovanie telenoviel a požívanie alkoholických nápojov rôzneho druhu.

Zvieratká žijúce so mnou v domácnosti sú pavúky, komáre a svrčky.

Rád by som sa zoznámil s osobou podobného charakteru, vlastniacu metlu, prípadne vysavač.

1 20 40 60 80 100 120 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania