amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 144 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Vaha Ž 57 rokov
Muž, ktorého by som chcela spoznať, by mal vedieť, čo chce, mal by byť nezávislý, samostatný, aktívny, mala by som mať pri ňom pocit istoty. Som aktívny človek, veľa pracujem, rada cestujem, lyžujem, plávam, rada sa potápam (Egypt) mám rada prechádzky v prírode ako aj svoju záhradu. Spoločné záľuby sú pre mňa veľmi dôležité. Nemám rada faloš, pretvárku, klamstvo, lenivosť. Pracujem aj v Bratislave. Prosím foto.
briso M 55 rokov
pracujem v št. správe, záujmy šport, príroda, kultúra, turistika, hudba, podla možnosti dovolenka pri mori a baví ma všetko čo je zaujímavé, domáce zvieratká mám rád
luka9382 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Bratislava
Myslím, že som normálna a obyčajná :) a presne takého človeka by som rada stretla :)
Rada sa smejem, sportujem, rada citam knihy, stretavam sa s priatelmi a milujem cestovanie a tennis :)
flyintheadark M 39 rokov
bavi ma turistika, vylety do prirody, citanie, pozeranie dokumtov, alebo dobrych filmov, navsteva muzei, galerii
hladam mile dievca s ktorym by sme mali spolocne zaujmy
esprit Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Bratislava
Som optimista, rada športujem, chodím na prechádzky, mám rada staré budovy, cestujem, vzdelávam sa, vzťah k prírode, kino, divadlo, hudba. Mám rada kávu, čokoládu, taliansku kuchyňu, pivo, slnko, more, ničnerobenie...la vita e bella.
Hľadám tu partnera s ktorým nám vzájomne bude fajn.
dondiridon M 67 rokov
Hľadám milé,nežné a štíhle žieňa komunikatívne a inteligentné,ktoré má pozitívny vzťah k životu a ľudom.Ja som muž po 50-ke,187/82 empatický s pozitívnym myslením,verný a túžiaci po peknom a nekomfliktnom vzťahu.Medzi moje záľuby patrí umenie- najme hudba,divadlo.kino,výstavy,historia.Rád športujem a cestujem.Mám rád dovolenky pri mori. Waiting for you girl like you!
Aria2 Ž 68 rokov
Rada by som spoznala muža primeraného veku, s pozitívnym pohľadom na život. Som príjemná, prispôsobivá, nekonfliktná, mám rada ľudí podobného naturelu.
gabrinina Ž 63 rokov
Hľadám seriozny vzťah založený na dôvere. Som komunikatívna, nemám rada hádky, faloš,alkoholikov. Vo svojom voľnom čase si rada prečítam knihu, ak mám s kým ísť idem na prechádzku do prírody, na kúpalisko, do divadla, viem sa prispôsobiť partnerovi.
rokino Ž 56 rokov
Život je krásny treba vedieť ho žiť.
Som domácky typ a mám záľubu v cestovaní a poznávaní krajín. Ak chceš vedieť viac napíš... Hľadám dobrého muža skôr domáceho kutila , nefajčiara, nealkoholika s podobnou záľubou v cestovaní.
mapro333 M 64 rokov
Muž 64 rokov Bratislava
moje záľuby sú:plavanie,tancovanie.čitanie. pracujem ako informator-SBS. rád by som spoznal priateľku vyššej štihlejšej postavy. mam jedneho syna(29)ale nebyva so mnou. som rozvedeny,mam byt v prenajme.mam:56/183/85.
Robcek M 50 rokov
Muž 50 rokov Bratislava
Hladám svojú lepšiu polovičku, nehladám flirt ale vážný vztah s perspektívou do buducnosti. Stačí ak si úprimná, seriozná a tiež hladáš partnera na vážný vztah. Viac si povieme osobne.
zebra M 79 rokov
Muž 79 rokov Bratislava
Som vdovec. Deti sú zaopatrené. Rád by som spoznal serióznu ženu primeraného veku s ktorou by sme našli spoločné záľuby. Zoznámenie predpokladá obojstranné sympatie, spoznávanie sa trávením spoločných chvíľ- neskôr aj prípadné spolužitie.

1 20 40 60 80 100 120 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania