amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 142 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

lajusko M 68 rokov
Muž 68 rokov Bratislava
Hobby - cestovanie. Celkom dobre viem variť. Som vitálny. Hľadám spoločníčku na cestovanie. Cestujem do vzdialených destinácií ale aj karavanom po Európe. Som dobrý spoločník, nekonfliktný.
sosol M 59 rokov
Kultúra, duch je všetko to, čo oslobodzuje, oživuje, povznáša a dáva zmysel človeku ako celku v živote. A telo je iba a len to – čo z vládze!
Duch, myslenie, cítenie, vnímanie, konanie človeka je slobodné, nezávislé, otvorené a nekonečné ! A spotreba má svoje jednoduché, nízke obmedzené limity a hranice!

Ak máš záujem nielen o muža, ale aj o človeka na ľudský, partnersky vzťah, si na správnom mieste !

ONO telesný vzťah je neskôr oveľa menší, ako než ľudský vzťah.
Najprv človek potom muž...!

Všetko vysporiadané, človek s bytom, sám žijúci v BA...
spoločenský život, kúltúra, umenie, príroda...
tvorím a spravujem, zveľaďujem hodnoty života...

hľadá sa zodpovedná, milá nežná, krehká, prívetivá partnerka, opora, podpora, zhovievavosť, komunikátívnosť, spolupatričnosť a viac ...
poldi1744 M 68 rokov
Muž 68 rokov Bratislava
Už dlhú dobu čakateľ na penziu, ktorej som sa už dočkal. Nefajčiar a alkoholu sa radšej vyhýbam. Venoval som sa modelárstvu, cestovaniu a hudbe, v poslednom čase som zlenivel. Naštartuje ma niekto ?
Že by jedinaruza ??
Pistis42 Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Bratislava
Mám rada prírodu,more, prechádzky, kávičku, pohodu,občas bicyklujem, plávam.Deti sú už dospelé a preto hľadám človeka, s ktorým si budem mať čo povedať pri trávení voľných chvíľ
Mirecccc M 35 rokov
Muž 35 rokov Bratislava
Co o sebe napisat...Hladam zenu na vazny vztah,uprimnu a s vyrovnanou minulostou,ktora je rodinne zalozena a ma rada deti,pretoze mam syna.Som nefajciar a alkoholu sa nepriklanam.Do buducna by som este rad mal deti.
ivancoone M 41 rokov
Muž 41 rokov Bratislava
Ahoj som, slobodný, bezdetný, muž ktorí si hladá zenu na seriozny vztah. Mám rád prechádzky v prírode, zvierata, deti, kulturu. Meriam 170 cm,vaha 70 kg Vek 40R. nefajčiar. Hladám si ženu mňe prineranú vekom a postavou, s obdobnými záujmami. Fajciarka mi nevadí.
augustin66 M 54 rokov
Muž 54 rokov Bratislava
Som slobodný, veriaci, pracujúci, moja viera je pre mňa veľmi dôležitá,je na prvom mieste v mojom živote. Rád čítam, občas zájdem do kina, na koncert, prednášku, ale úplne najradšej do prírody, alebo na výlety po Slovensku, historické a kultúrne pamiatky, pútnické miesta...Inak som technický typ, ktorého baví práca okolo domu, záhrady, domácnosti...
P.S. Ak som napísal, že som technický typ, neznamená to, že neviem byť romantický...
zeussk Ž 70 rokov
Žena 70 rokov Bratislava
Do koca aj do voza :-) muz vekovo primerany, nemal by mať menej ako 180 cm.

Ahoj, som normálna baba so zmyslom pre humor, nefajčiarka, mladšie vyzerajúca penzistka ktorá sa tesi zo zivota. Hľadám normálneho pohodového muža, ktorý vie čo chce, je spoľahlivý, inteligentný, priateľský, veselý, ktorý vie aj dávať nielen brať...
kk2709 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Bratislava
Som normalna baba, rada sportujem, cestujem, chodim do prirody a podla mna najlepsim priatelom cloveka zo sveta zvierat je pes... :-) O praci len tolko, ze clovek pracuje preto aby zil a nie naopak...
dankworth M 60 rokov
Muž 60 rokov Bratislava
vsestranne vzdelany, mam rad divadelne hry, filmy, knihy, cestovanie. fotografovanie, more, slnko, vzduch, nove krajiny. hladam peknu a sympaticku zenu.aj na wellnes a dovolenky.
zuzana19 Ž 46 rokov
Pracujem v zdravotníctve, som veselej povahy a moje záľuby sú-plávanie, bicyklovanie, prechádzky, cestovanie, túra. Touto cestou by som sa chcela zoznámiť s príjemným mužom , u ktorého by som našla porozumenie a lásku.
renoir M 33 rokov
Pracujem v oblasti stavebníctva/architekúry, zaujíma ma hudba, lteratúra, umenie, psychológia a rekreačne šport. Hľadám normálne zmýšľajúce dievča, ktoré má svoj vlastný pohľad na veci, je úprimná a pozitívne naladená. Niekoho, s kým si budem mať čo povedať.

1 20 40 60 80 100 120 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania