amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 141 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

juveg M 48 rokov
Muž 48 rokov Bratislava
Ahoj,chcel by som sa zoznámiť so sympatickou babou do 44 rokov.Neviem čo také by som ti tu o sebe prezradil,pretože každú ženu niečo iné zaujíma.Rád odpoviem na akúkoľvek formu otázky
Onislav M 47 rokov
Muž 47 rokov Bratislava
záľuby - turistika, bicykel, film, hudba, cestovanie
rad by som sa zoznámil so ženou inteligentnou, sympatickou, usmievavou, tolerantnou, s podobnými záujmami
tatra815 M 51 rokov
Muž 51 rokov Bratislava
Moje záluby sú šport, príroda - turistika, kino, cyklistika, motorizmus. Moja práca je vodič z povolania, mám rád zvieratá a vlastním aj psa. Rád by som sa zoznámil s obyčajnou babou "do voza aj do koča ". Som rodinný typ s rodinným domom a záhradou. Mám dospelého syna ,ktorý má už vlastný život.
Ondrej1 M 57 rokov
Rad som v spolocnosti veselych, zabavnych, srdecnych a uprimnych ludi... Neznasam klamstvo a pretvarku... Som velmi aktivny, preto lenivost a pohodlnost su moji nepriatelia...Oblubujem pohyb a sporty, hlavne zimne, prirodu v kazdom pocasi a zvierata- psov.Rad poznavam nove veci, hlavne kultury a krajiny... Moja praca ma tesi a naplna. Kazdy novy den je pre mna vyzvou, tesim sa zo zivota...:)
alena1 Ž 48 rokov
Chcem milovať a byť milovaná, a preto hľadám človeka, s ktorým by sme sa vzájomne dopĺňali, nemusíme si pritom hľadieť do očí, ale určite by sme mali hľadieť na ten istý cieľ:) človeka, ktorý má približne rovnaké životné hodnoty ako ja:) človeka, s ktorým budem zdieľať svoj život, svoje radosti i starosti:) Túžim po úprimnom vzťahu plnom lásky, dôvery, trpezlivosti, vzájomného pochopenia.
radkowan M 52 rokov
Muž 52 rokov Bratislava
milý, drzý, nežný, hrozný, zaťatý a zvedavý, čo lásku iba z platní pozna, berie, no aj rozdáva. Krásne sny a dobré mydlo asi nie sú podstatné. Hľadám svoje druhé krídlo a aj všetko ostatné. Ak by si vedela byť mojim deckom, sestrou, najmilším priateľom a milujúcou ženou v jednej osobe,ktorá mi bude vedieť svojím šarmom roztiahnúť kútiky úst keď budú príliš blízko pri sebe, tak hľadám práve Teba
Sylviasedem Ž 41 rokov
Som samostatná, sebestačná žena, ktorá si váži každý okamžik v živote, lebo už ďalší nemusí byť. Milujem všetko čo je späté s prírodou. Táto forma zoznámenie je ako nahaňať vietor... ale aj napriek tomu dávam tomu malú nádej.
kjetilvidar M 37 rokov
Muž 37 rokov Bratislava
Ahoj,rad by som spoznal prijemnu zenu,s ktorou by sme mali podobne hodnoty a nazory na zivot..a mozno aj nejake tie spolocne zaujmy.zboznujem totiz cestovanie a objavovanie zaujimavych krajin a miest.mam rad turistiku,hory a lesy,ale nepohrdnem ani slnkom a plazou..venujem sa aj historii a obdivujem historicku architekturu a parky.deti nie su prekazkou,kedze aj ja zijem sam so svojim 7 rocnym synom..dotycna osobka by mala mat rada aj zvierata,kedze mame rusku modru macku.
MilanD M 44 rokov
Muž 44 rokov Bratislava
záujmy: aktívny aj pasívny oddych - cestovanie- toľko koľko len ide a na čo dovolenka stačí :-), lyžovanie turistika- v rámci SR aj mimo, knihy, kino, a pod.
Hľadám: milého človeka a milujúcu partnerku
IvanIvanov M 69 rokov
Muž 69 rokov Bratislava
niečo o mne? som výmyselník, tvorivý človek a stále sa vzdelávam, cvičím Jogu, zdravo sa stravujem, bývam v lese aj meste, práca - profi alternatívna medicína, zvieratka zatiaľ nie,
moja predstava priateľky? určite štíhla okolo 5555 dkg, narodená v minulom storočí, vlastne na veku do 55 r. nezáleží, ďalej empatická, nedominantná žena, uznavajúca zdravý životný štýl, alebo ochotná sa k nemu pridať. Možno sa pri mne kúsok posunieš. Ak zapracuje chemia a nemáš blok na lásku, príde princ na bielom koni.
janik11 M 59 rokov
Muž 59 rokov Bratislava
moje záľuby - chodenie do prírody, slnenie sa pri vode, práca na záhradke. Rád by som sa zoznámil s aktívnou ženou, primeranou môjmu veku. Deti mám už dospelé.
ivvka Ž 53 rokov
Rada čítam, radšej počúvam ako rozprávam a cítim sa sama uprostred mestského, anonymného davu. Hľadám muža, pre ktorého je tiež vo vzťahu dôležitá láska, úprimnosť, vzájomná úcta, porozumenie a pocit bezpečia. Hoci už dlho žijem a pracujem v Bratislave, nie som tu tak viazaná, aby som si nevedela život predstaviť aj inde :-)

1 20 40 60 80 100 120 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 viac

© 2020Kontakt · Blog · Podmienky používania