amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

  

Už máte účet? Prihlásiť sa

Zoznamka Amor.sk funguje od roku 2009, odkedy pomohla mnohým šťastne sa zoznámiť. Služba je určená ľuďom hľadajúcim perspektívne vážny vzťah, spriaznenú dušu, prípadne partnera na voľnočasové aktivity. K tisícom aktívných používateľov pribudnú každý deň noví. Zoznámenie na Amore funguje.

 
Žena 54 rokov
Hľadám serióznu, nie úletovú známosť. Chcem žiť a nie prežívať. Pracujem som sebestačná. Mám rada hudbu, kúpanie, prírodu, zvieratá a rada pečiem a varím. Minulosť vysporiadaná. Neznášam klamstvo a faloš.
Muž 48 rokov
Neviem presne akú ženu by som rád spoznal, nemám žiaden vysnívaný ideál krásy. Buď to zaiskrí alebo nie, tak to beží v živote a je to aj tak len odrazový mostík k ďalšiemu spoznávaniu. Síce všetko je dôležité, ale u každého ... individuálne :)

Ak nemáš srdce a v hlave poriadok, obal pre mňa nič neznamená.

Bolo by skvelé ak by si nebývala ďaleko od Štúrova. Verejne píšem o sebe nerád, ale správnej žene o sebe rád porozprávam.
Žena 23 rokov
Hľadám muža vo veku od 22 do 27, do vzťahu môže priniesť dieťa, som na rodičovskej dovolenke, nemám zviera, ale rada by som mala psa, voľný čas trávim hlavne s mojím 7 mesačnym synčekom a áno mám vysporiadanú minulosť.
AxAdam M 27
Muž 27 rokov
Napiš mi :) 18 + Slovensko najlepšie východne Slovensko.
popišem s kýmkolvek okrem chlapov, nakoľko ja niesom teplý a je mi to nepríjemné
som za každú srandu
Tominik M 45
Muž 45 rokov
Hľadám ženu do spoločného života. Zatiaľ pracujem turnusovo v Česku (od r.2006), ale hodlám sa usadiť a žiť na Slovensku. Voľný čas rad trávim na chate alebo v prírode.
Anita2023 Ž 59
Žena 59 rokov
Hľadám v tomto nezvyčajnom a zvlaštnom svete a živote, normalneho muža, ktorý by zdielal spoločne chvíle života, radosti a tešil sa s maličkostí....
Pracujem a svoj volny čas travím na joge, venujem sa behu a turistike a mám rada, len tak relaxovat...
Minulosť vysporiadaná a čakám na lepšiu buducnosť...
Žena 26 rokov
Hľadám známosť, hlavne dobrého a rozumného muža, tak do 30 rokov, ktorý už vie, čo od života chce, ale hlavne hľadám muža, ktorý nebude pozerať na vzhľad, na vonkajšiu krásu ženy, ale zameria sa skôr na to vnútro ženy, na to aká je povahovo a ako sa správa, aké má srdce a charakter, lebo ako ja vždy hovorím, vonkajšia krása jedného dňa pominie, ale tá vnútorna ostane Navždy.

Do vzťahu môžem priniesť vernosť, pochopenie atď...

Kvôli vážnym zdravotným problémom nepracujem, som na dôchodku.

Voľný čas trávim výletmi do prírody alebo mimo svojho mesta alebo spoločne s rodinou niekde posedieť v slušnom podniku a mám psa.

Áno, minulosť mám vysporiadanú.
Muž 57 rokov
Hľadám ženu, ktorá by mi venovala svoju lásku, nehu a porozumenie. Nefajčím a do krčiem nechodím. Mám rád deti a väčšinou aj oni mňa. Pracujem ako správca penziónu kde mám dvojizbový byt a neďaleko práce aj veľký dom so záhradou. Takže sa nenudím. Ale milujem svoju záhradu. Rád varím, ovládam všetky práce. Postavil som dom bez firmy. Ovládam aj ženské práce. Kedysi som aj vyšíval. Mám ovce, sliepky, kačky, psa a mačku. Keďže práce je veľa tak na oddych je málo času. Ale ešte si zahrám futbal a aj squasch. Niekedy zájdem na bicykel. Minulosť mám vysporiadanú. Deti vítané.
Muž 28 rokov
Hľadám ženu ktorá bude normálna ( hysterické prosím nepísať )
Viem aj variť aj upratovať , netreba ma to učiť .
Pracujem ako stolár vo vlastnej dielni .
Dankaa16 Ž 45
Žena 45 rokov
Hľádam príjemného chlapa, zatiaľ len na spoločné písanie a bola by som rada, ak by časom z toho bolo aj niečo viac.. Rada trávim čas s deťmi a vnúčatami.
ManDK M 38
Muž 38 rokov
Som otvorený všetkému, keď ma niekto záujme tak sa to môže rozvinúť do niečoho väčšieho ;) pracujem, hory lesy to je moje ;) som kľudný nekonfliktny človek, čo sľubim to aj dodržím!!!
zuzinka60 Ž 60
Žena 60 rokov
Hľadám spriaznenú dušu, priateľa na voľné chvíle, láskavého, úprimného, nezadaného, nefajčiara, časom možno aj viac. Ja pracujúca, veselá žienka čo rada varí, pečie, číta, túla sa prírodou aj mestom, občas chodí do divadla, do kina, do termálu a do záhradky.
Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

© 2023Kontakt · Podmienky používania