amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

  

Už máte účet? Prihlásiť sa

Zoznamka Amor.sk funguje od roku 2009, odkedy pomohla mnohým šťastne sa zoznámiť. Služba je určená ľuďom hľadajúcim perspektívne vážny vzťah, spriaznenú dušu, prípadne partnera na voľnočasové aktivity. K tisícom aktívných používateľov pribudnú každý deň noví. Zoznámenie na Amore funguje.

 
Muž 42 rokov
Som pozitívny, spoločenský človek, ktorý hľadá partnerku na vzťah. Mám rád úprimnú spoločnosť. Cez voľný čas cestujem spoznávam kraj a zátišia prírody.
Muž 44 rokov
Vozíčkar, hľadá spriaznenú úprimnú dušu, so zmyslom pre humor, spoločné záujmy, prechádzky. Samota je dosť zlá. A ja už som dosť dlho sám. Dieťa nie je problém.
91Peter M 30
Muž 30 rokov
Známosť nehľadám na dlhodoby vstah hľadám známosť na večerne potešenie
Voľný čas travym pri TV a prechádzkach mestom a lesom
Študoval som ako elektrikár tak aj pracujem
Muž 39 rokov
Chcem komunikáciu, možno niečo viac, ak sú vzájomné sympatie, môžem vás naučiť ruský jazyk, rád si oddýchnem pri grile, nepijem alkohol, okrem piva - pivo mám veľmi rád večer po práci
JojoNP M 37
Muž 37 rokov
slobodný, bezdetný hľadám vážny vzťah. Medzi moje hobby patrí turistika , skialp , lyzovanie nebránim sa ani iným aktivitám. Samozrejme pracujúci.
Muž 28 rokov
Hľadám vážnu známosť. Neštudujem, pracujem.
Rád športujem, počuvam hudby, pozerám filmy a varím...
Muž 40 rokov
Hľadám niekoho kto nebude mat hneď klamstvo v profile, kto je úprimný. Ťažko je nájsť niekoho v tomto dnešnom svete o koho sa chcete oprieť. Pomáhať so všetkým aby nestratil úsmev na tvári
Jozko69 M 40
Muž 40 rokov
Hladam zenu s ktorou budem kráčať v živote. Veľmi som sa sklamal a preto pisem na rovinu. Hladam zenu ktorá preferuje sexuálny život. A nevidí len to čo chce ona ale vidí aj svojho partnera.
Axxx M 47
Muž 47 rokov
Hľadám niečo super na prežitie krásnych chvíľ atd možno sa tu nájde nikto aspoň na pokec a možno aj viac veď samozrejme všetko ukáže čas a dúfam že sa nájde niekto kto je sám ako ja
Elisey Ž 30
Žena 30 rokov
Hladam uprimneho cloveka ktory nic netaji volny cas travim rada s detmi v prirode mame domaceho psika. A rada by som spoznala muza s ktorym by som si mala co povedat.
Luc1987 Ž 34
Žena 34 rokov
Hľadám vážnu známosť, dobrého priateľa.
Mam vysporiadanu minulost mam domácich miláčikov
Volný čas príroda turistika. Relax nákupy pokec pri Latte
Pracujem ako kuchárka
Julo9 M 53
Muž 53 rokov
Hľadám vážnu známosť,deti mi nevadia, Vdova môže byť, s ktorou by som spoločné žil v úcte a láske. Mam rád šport, bicykel, rád chodím do prírody. Pracujem v USS Košice ako elektromechanik.
Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

© 2021Kontakt · Podmienky používania