amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

  

Už máte účet? Prihlásiť sa

Zoznamka Amor.sk funguje od roku 2009, odkedy pomohla mnohým šťastne sa zoznámiť. Služba je určená ľuďom hľadajúcim perspektívne vážny vzťah, spriaznenú dušu, prípadne partnera na voľnočasové aktivity. K tisícom aktívných používateľov pribudnú každý deň noví. Zoznámenie na Amore funguje.

 
Ippon Ž 51
Žena 51 rokov
Hĺadám partnera do voza aj do koča. Úprimnosť, pracovitost. Pracujem ako čašníčka. Volný čas v lete pri vode a v zime pletiem. Rada tancuje a spoznávam nových ludí
Flexo19 M 19
Muž 19 rokov
Ahojjte😇... hľadám nejakú osobu ktorá sa rada spoznáva z nejakými novými vecmi ako som ja napríklad😇... Keď chceš viac zistiť tak napíš mi privátne a môžme sa spoznať možno si budeme chápať skús to a uvidíme☺️🤗
jaja44 Ž 64
Žena 64 rokov
mam vysporiadanú minulosť, veseleho, uprimného muža, som na dôchodku, ešte pracujem, vo volnom čase hačkujem, mam psika, bicyklujem sa, som žena do koča aj do voza, dobré varím.
Muž 18 rokov
Hľadám si frajerku na vzťah. Na vzhlade veľmi nezáleží. Som letecký nadšenec a modelár. Voľný čas trávim hraním hier alebo pozeraním filmov. Môžte písať 😄
To3iNo M 40
Muž 40 rokov
Som kľudný chápavý a trpezlivý. Neviem sa hádať ani klamať to som sa akosi nenaučil. Rád počúvam a menej rozprávam. Mám rád činy a nie zbytočné reči. Mam rád prírodu.
Muž 51 rokov
som slobodný pohodár, mám rád dobré jedlo, autá,rád chodím na prechádzky smojím psíkom ,ale aj trochu pokoja niekde v lese.
a veľmi rád by som našiel fajn ženu. Poďme na rande, napríklad na prechádzku, kávičku a porozprávame sa nezáväzne.
len vážny záujem o vydaté a zadané, žijúce vo vzťahu nemám záujem!!!
Žena 55 rokov
Volam sa Maria som rozvedena mam 3 dospele deti. Pracujem v zdravotnictve tato praca ma naplna. Milujem tanec prirodu slnko a svoje vnucatka. Mam vysporiadanu minulost. Touto cestou si hladam cloveka ktoremu mozem verit a dat mu oporu a lasku.
Muž 31 rokov
From ukraine ✌️ looking for some meetings , maybe with slowensky or Ukrainians) have a lot of time at evening ) so, maybe coffe or wine ?))
I will be glad to meet)
Žena 40 rokov
Hladam muza 40-49r., vyrovnaneho s minostou a blastnymi emociami, suceho na vytvorenie stabilneho vztahu, idealne rozvedeny/vdovec so starsimi detmi. Vie co od zivota chce, vie sa rozhodovata vie prevziat za to zodpovednost.
Som vzdelana, empaticka, vesela a hlbava mama 2 deti.
Nio63 M 55
Muž 55 rokov
Co môžete do vzťahu priniesť?... paradajky..
Pracujem... ste na materskej ?.... zatiaľ nie
Ako trávite voľný čas? Hladanim zvieracieho miláčika.
Máte vysporiadanú minulosť? Až po stredovek.
Muž 40 rokov
Bláznivý romantik, s vášňou v srdci ako v jadre hviezdy. Nudu nepoznám a humor a zábavu mám v sebe. Športovec zo štipkou adrenalínu v krvi, s láskou k prírode a zvieratám, hľadá svoju spriaznenú dušu. :-)
Dana333 Ž 57
Žena 57 rokov
Hľadám partnera na trvalý vzťah. Hľadám muža, ktorého budem milovať a on bude milovať mňa. Rada chodím do prírody, spolu s mojím psíkom. Mám rada divadlo, predovšetkým muzikál.
Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

© 2022Kontakt · Podmienky používania