amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

  

Už máte účet? Prihlásiť sa

Zoznamka Amor.sk funguje od roku 2009, odkedy pomohla mnohým šťastne sa zoznámiť. Služba je určená ľuďom hľadajúcim perspektívne vážny vzťah, spriaznenú dušu, prípadne partnera na voľnočasové aktivity. K tisícom aktívných používateľov pribudnú každý deň noví. Zoznámenie na Amore funguje.

 
Muž 60 rokov
Rád bicyklujem po kopcoch a už sa mi nechce samému. Som aktívny a voľný čas je pre mňa vzácny, ale som ochotný ho obetovať alebo zdieľať s milovanou osobou.
Bujacek Ž 46
Žena 46 rokov
Si normálny muž?
Bohatý, múdry, krásny, športovec ....tak teba hľadám 😂.
Ale upne postačí ak budeš normálny.
Ja som normálna.
Plus: nenáročná, inteligentná, starostlivá račica...
Tá správna žena.
Moni287 Ž 32
Žena 32 rokov
Hľadám niekoho pre seba na občasné stretnutia, výlety, s niekym stráviť vzácny voľný čas a časom sa uvidí. Samota je ťažká, chýba mi hlavne opora v niekom a trochu veselosti radosti. Som rozvedená mama kt.pracuje a venuje sa deťom... Voľný čas trávim najradšej v prírode na turistike al.na bicykli vyvetrať hlavu.. Napíš a dozvieš sa viac..
Muž 45 rokov
milú sympatickú dušu čo by šla po mojom boku vodou zvanou život. Mám rád i deti tak že tie nie sú prekážkou. Mám malú 8 týždnovu cicu Jaju . A som v láske moc sklamaný ...
Muž 33 rokov
Hľadám vážnu známosť. Volám sa Peter, mám 33 r.Pracujem ako Konštruktér. Som Ing., vyštudoval som TUKE. Vlastním rodinný dom so záhradou, mám auto....
Muž 40 rokov
Ahoj, volám sa Peter...Mám 40 rokov... Pochádzam z Prievidze. Som rozvedený, mám vysporiadanú minulosť. Mám jedno dieťa, sedemnásť ročného syna, ktorý žije so mnou v spoločnej domácnosti.Vo voľnom čase mám rád bicykel, fitness, lyžovanie, prechádzku so psom, kino, koncerty atď...Touto cestou hľadám priateľku, ktorej môžem darovať lásku, toleranciu, dôveru, potešenie, pochopenie, temperament, veľkorysosť...Chcem sa stať šťastím🍀🍀🍀 a tým pravým, čo Ťa v živote stretne... Čakám Ťa láska ❤️❤️❤️
Muž 61 rokov
Hľadám inteligentnú -zábavnú, neodfiknú drobnejšiu ženu výšku okolo 160cm.
Som pracujúci dôchodca,mám pohyblivú pracovnú dobu.
Mám rád prírodu a všetko ,čo k tomu patrí .
Rambo13 M 61
Muž 61 rokov
Aktivny muz v rokoch hlada partnerku kamaratku milenku... dobra nalada zarucena...
Rad tancujem sportujem a rad spoznavam nove miesta i ludi....
Hladam partnerku dobre vyzerajucu 😎
Muž 35 rokov
Cudzinec žijúci na Slovensku. Hovorím vynikajúco anglicky, takže sa môžeme tak rozprávať. Hľadá dlhý a stabilný vzťah. Do hry vstupujú iba vážne rozhovory. Nechcem investovať svoj voľný čas do ľahkomyseľných ľudí.
Seeman M 57
Muž 57 rokov
Hladám solídnu, stíhlu dámu.... Na ostatne prideme casom... Byvam sám, nie som bohaty... ale ani chudobny..... Pracujem v zahranicí... Mám rad vodu a slnko....
Ludino M 53
Muž 53 rokov
Hladam zenu do voza aj do koca. Chcem vazny trvaly vztah. Som smejko a mam rad vsetko co mi zivot prinasa. Laska je to najdolezitejsie co clovek moze dat a dostat.
Muž 31 rokov
Som pracujuci invalidny dochodca, bavi ma hudba, priroda, praca okolo domu, grilovanie, hladam vaznu znamost, mala by si byt stihla, plnostihla, tmavsie vlasy, sebestacna, bezdetna, aj sikovna v domacnosti s hlavne verna, co v tejto dobe je zriedkave. Ak mas zaujem, ozvi sa, zoznamime sa, dakujem.
Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

© 2020Kontakt · Podmienky používania