amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

  

Už máte účet? Prihlásiť sa

Zoznamka Amor.sk funguje od roku 2009, odkedy pomohla mnohým šťastne sa zoznámiť. Služba je určená ľuďom hľadajúcim perspektívne vážny vzťah, spriaznenú dušu, prípadne partnera na voľnočasové aktivity. K tisícom aktívných používateľov pribudnú každý deň noví. Zoznámenie na Amore funguje.

 
Muž 39 rokov
Hladam empaticku zenu s vyrovnanou minulostou a pracou, ktora ju bavi. Som zamestnany, zijem sam (so psom). Mam rad dlhe prechadzky, sport a dobry film.
Muž 36 rokov
Hľadám si milú, uprimnu ženu na vzťah, najskôr sa spoznať a uvidíme, mám 36 a som z Prievidze moje záľuby turistika, bicykel, plávanie, cestovanie , napíš a dozvies sa viac
Muž 66 rokov
Touto cestou si hladam priatelku, časom i viac, vo veku od 52 do 64 rokov, som sam a samota je zla, už nepracujem, som na dôchodku, koničky priroda, zahrada, v lete kupaliska atd.
Muž 49 rokov
Hledám seriózní vztah a chtěl bych ještě děti. Bydlím v Praze v RD, ale hodně cestuji. MUDr. sport-golf, tenis, lyže, kolo. Raději mám moře než zimu, ale na běžky 2-3x ročně.
Bambula34 Ž 43
Žena 43 rokov
Hľadám uprimný vzťah - "missing piece of puzzle". Vo vzťahu hľadám a ponúkam: Spoľahlivosť, Zodpovednosť, Rešpekt, Empatiu, Vzájomnú dôveru a Podporu
Mám veľmi rada prírodu, zvieratká, šport (bicykel, korčule, lyže), hudbu, TV, rada cestujem.
Nie som barový typ, nefajčím, nepijem.
Svetloka Ž 48
Žena 48 rokov
Som športovo založená. Som rozvedená. Mám dcéru, ktorá je už samostatná. Hladám muža, ktorý má záujem o seriózny vzťah a nechce byť sám, ktorý rad pôjde na vylet a zašportovať si a skúšať nové veci.
Muž 26 rokov
Čo mám také napísať... sak napíš a dozvieš sa ...
Som mladý chlapec, ktorý hľadá zábavu, sex, priateľstvo ...
Som štíhlej postavy, pekný, mladý chlapec, takže tak.
dino96 M 27
Muž 27 rokov
Hladam kamosku, priatelku na pokecanie, kavu alebo barz co ine, mam rad uprimnost a slusnost, aky som a ja, som fajn chlap a koho pustim do srdca otial neodide
Žena 53 rokov
Hľadám vážny vzťah,úprimný, ak niečo také existuje v dnešnej dobe.
Pracujem som samostatná.
Minulosť mam vysporiadanú.
Rada bicyklujem a venujem sa vnúčatkam.
Muž 38 rokov
Som muz uprimny, otvoreny a nehabim sa, milujem a vazim si zeny, ktore vedia, co chcu, rad chodim do prirody zabehat, volam sa Kristian mam 38r.
Evka101 Ž 79
Žena 79 rokov
Som dôchodkyňa, vo svojom voľnom čase rada chodím do galérií, na prechádzky do Malých Karpát a na nábrežie Dunaja.
Hľadám slobodného seniora 75+ na priateľstvo a občasné spoločné vychádzky do prírody v Bratislave a blízkom okolí.
Mata58 Ž 60
Žena 60 rokov
Som samostatna, nezávislá, pohodova žena so športovým duchom, Deti samostatne. Hľadam spriazdneneho muža na trávenie spoločných chvíl 😊 rada lyžujem, korčulujem, plávam ....
Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

© 2023Kontakt · Podmienky používania