amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

  

Už máte účet? Prihlásiť sa

Zoznamka Amor.sk funguje od roku 2009, odkedy pomohla mnohým šťastne sa zoznámiť. Služba je určená ľuďom hľadajúcim perspektívne vážny vzťah, spriaznenú dušu, prípadne partnera na voľnočasové aktivity. K tisícom aktívných používateľov pribudnú každý deň noví. Zoznámenie na Amore funguje.

 
Žena 63 rokov
Hľadám úprimného človeka so srdcom, spriaznenú dušu, priateľa, jedinú lásku. Som obyčajná jednoduchá skromná, citlivá žena, mám rada hudbu, prírodu, pokoj, zvieratá, bývam s 25 ročnou dcérou.
Muž 42 rokov
Hľadám vážny vzťah. Matku s dieťaťom, nakolko mam ešte malu dcérku bolo by fajn mať ženu tiež z dcérou boli by kamošky. Bývam sám, som zivnostnik prerabam byty a domy.
Palko44 M 20
Muž 20 rokov
Ahoj Mám 21 Rokov
Bivám Z Roďičmy Som Rom Chladam Si Vážný Vstach Pracujem Ako Pomocnik V Tescu
Som Slobodny Hladam Si Priaťelku na Vážný Vstach ozvi Sa Ahoj 👉🥰
Muž 39 rokov
Ahojte hladam niekoho normalneho s kym by sa dalo normalne popisat pretoze v dnesnej dobe je to velka vzacnost a velmi malo normalnych ludi preto mi bude ctou ak sa niekto najde.
Žena 31 rokov
Vo vstahu hladam porozumenie jeden druheho. Nesudit ako ten druhy vyzera ale zamerat sa ze aku ma povahu a aky vlastne je. Mam rada filmy, osemsmerovky, hudbu, kino, spoznavat novych ludi a rada citam knihy.
Hanka37 Ž 37
Žena 37 rokov
Hľadám vážnu známosť ale hlavne najlepšieho priateľa. Môžem do vzťahu doniesť hlavne seba. Momentálne na pnke. Najradšej mám relax a rada si aj po spím ni niesom až tak lenivá neboj sa. Moja minilost je minulosťou.
Ajka29 Ž 59
Žena 59 rokov
Hľadám sympatického, veselého priateľa.
Ktorý rád pracuje okolo domu.
Ktorý je úprimný, verný a spoločenský.
Som pracujúca. Mám psíka.
Rada sa smejem a veľmi rada chodim posedieť na kávičku.
Muž 55 rokov
Hľadám ženu, ktorú si budem vážiť za to že je.
Na spoločne trávenie chvíl čo život nám prinesie.
Mám rád prechádzky, turistiku,rád pozriem dobrú komédiu ,romantiku.
Ahazer Ž 71
Žena 71 rokov
Som sebaista,chapava, zodpovedná žena so širokým spektrom záujmov.Mam rada chvíle, ktoré menia život.Chcem niekomu zmeniť život k lepšiemu, vrátane seba, šťastie je také o aké sa sami posnažíme.Zivot je premiéra , repríza už nebude.
Muž 34 rokov
Uvidíme čo príde. Pracujem v oblasti športu a médií, veľmi rád sa zoznámim s novými ľuďmi. Čas trávim okrem práce športovaním a minulosť mám vysporiadanú.
Muž 26 rokov
Hľadám známosť aká príde, buď kamarátky alebo ani vzťahu by som sa nebránil. Robím prácu čo má baví murárcinu. Minulosť mám vysporiadanu, čo bolo bolo.
Luky993 M 27
Muž 27 rokov
Mam vlastné bývanie takže som samostatný . Hľadám ženu krora by mala byť milá usmiata veselá verná družka :-) . Svoj voľní čas travim športom korčule, bicykel turistika.
Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa

© 2021Kontakt · Podmienky používania