amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Sabinov SB

Ak ona hľadá jeho v Sabinove alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaSabinov

Tomik41 M 34 rokov
Muž 34 rokov Sabinov
Ahoj som v pohode chalan po čerstvom rozchode po dlhoročnom vzťahu. ..takže teraz som už opatrný ,hľadám si k sebe ženu na trávenie spoločných chvíľ ,prechádzky ,kino ,kávička poprípade nejaká párty :) skôr by som už chcel ženu na trvalý vzťah ...môže byť aj slobodná mamička ,deti mám rád . Moje zaľúbi sú väčšinou šport ,futbal ,hokej a podobne ,taktiež mám rád prechádzky prírodou . Ak tá môj inzerát zaujal tak neváhaj ma kontaktovať ,dávam prednosť osobnému stretnutiu než dlhému písaniu :) osobne človek spozná toho druhého najlepšie :)
Martin2810 M 49 rokov
Muž 49 rokov Sabinov
Medzi moje záľuby patrí starostlivosť o dom a garáž. Pracujem ako vodič kamiónu. Mám jednu plnoletú dcéru a vnučku. Hľadám serióznu známosť. Som nefajčiar a abstinent.
styf15 M 52 rokov
Muž 52 rokov Sabinov
Som obyčajný človek ktorý žije sám a chcem zmeniť to že vyplním druhú polovicu žene s ktorou by som chcel prežiť život šťastne v harmónii s láskou a život by sme žili na plno. Možno sú to len slová ale chcem ich zrealizovať. Napíš spoznáme sa a bude spolu užívať život.
moni303 Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Sabinov
Moje záľuby sú príroda, stanovanie, prechádzky, knihy, krížovky a osemsmerovky. Pracujem ako referentka vo verejnej správe. Hľadám inteligentneho mladého muža na písanie vo veku od 38 do 45 rokov s fotkou.
robinho131 M 54 rokov
Medzi moje zaluby okrem ineho patria najme šport priroda a hladam milu ženu nefajčiarku.Mam rad humor a dobru zabavu a najme turistiku.Zvieratka nemam žiadne no to neznamena že ich nemam rad.Ešte rad plavam.
ozzynko M 57 rokov
Muž 57 rokov Sabinov
Cez víkend keď som doma robim okolo domu rad športujem prechádzam sa. Som živnostník. Rad by som sa zoznamil s úprimnou ženou, ktora ma bude brať takého aky som. Baví ma chov domacích zvierat, ale keďže chodim na týždňovky nema sa kto starať.
Mikimouse M 25 rokov
Muž 25 rokov Sabinov
Ahojte volám sa Mikulas ale volájú ma Miki mám 20 rokov a som veriaci srandovny a moje koničky je hudba a cestovanie a potrebujem pri sebe niejaku polovicu tela ktoŕa bude veriaca uprimna a srandovna .
Ludovit0608 M 61 rokov
Praktizujem aktívny odpočinok - turistika, cestovanie , kultúrne podujatia-divadlo, koncerty
Práca - technický pracovník
Zvieratá - choval som psíka
Deti - zaopatrené samostatné
Osoba na zoznámke - o ktorú by som sa mohol starať
Janko1117 M 45 rokov
Muž 45 rokov Sabinov
Turistika, Rybarcenie, zahrada,praca okolo domu. Pracujem som zamestnany, Mam kocura. Nejaka zena keby sa ozvala, hm, Najlepsie d dediny, lebo aj ja som s dediny

1 2 3 4 5 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania