amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Kolárovo

Máte záujem o zoznámenie v Kolárove? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaKolárovo

blady M 59 rokov
Muž 59 rokov Kolárovo
Keresem eletem hatralevo reszere a paromat akivel megoszthatnam a jot es roszzsat amit hoz az elet .csaladi hazban lakom olyan holgyet keresek aki idovel hozzam koltozne hogy eggyutt birkozunk meg az eletel , szeretem a termeszetet hobbim a halaszat ,de mindenre kaphato vagyok uj dolgokra is ha van kiert.
Slavopassat M 44 rokov
pracujem vo švédsku ako zvárač. Tri týždne,dva doma. Hľadám si priateľku na všetko pekne... záľuby hudba,autá,lyžovanie..ak si tak odpis,dáme kávičku...
gyula111 M 69 rokov
Muž 69 rokov Kolárovo
Bývam v rodinnom dome . Som strojny inžinier . Rád pracujem s drevom a projektujem . Rád cestujem , mám rád prírodu, kvety . Hladam ženu s ktoruo by som , mohol podeliť všetko , čo patrí ku komplexnému životu. Nem jó egyedül élni . Fontos, hogy az ember megoszthassa örömeit, gondjait, sikereit . És főleg mindezt megadni annak a másik embernek , akit társául szeretne , vagy akár csak barátjának is .
omegajozsi2 M 67 rokov
Muž 67 rokov Kolárovo
Som vesely typ cloveka.mám rád dobru muziku rád cestujem mám rád dobré romatické a hlavne moderné filmy !! mám doma vela kvetov a éste mám rád psov !! Chcem vela cestovat a zit normálny zivot !! K tomu chcem nejakú serióznú peknú romantickú partnerku !!!

1 2 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania