amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 15 - Zoznámenie Dolný Kubín

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

nikol321 Ž 28 rokov
moje zaluby su varenie pečenie..voľný čas trávim vačšinou doma..popripade niekde na kupalisku, alebo v príderode ..vikendy trávim večšinou na rodiinej chate.. pracujem v oblasti gastronomie...ako kucharka...nie nemám ziadne deti..
kyblik74 M 48 rokov
Hľadám niekoho s kým sa bude dať rozprávať ale aj mlčať. Milujem prírodu, zvieratá, deti. Mám výbornú prácu, ktorá ma baví. Vo voľnom čase, ktorého je málo čítam knihy, trošku športujem, chodím do hôr. Mám veľmi rád zimu.
Karamelo Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Dolný Kubín
Záľuby: príroda, zvieratá, priatelia. Chcem viac cestovať, spoznávať nové miesta. Dobre by padol priateľ do pohody i nepohody... Taký normálny, dospelý, ktorý občas aj vie čo chce :-)
kamilos M 54 rokov
mam rád šport vo voľnom čase si pozriem šport ,alebo niečo prečítam.Víkendy práca okolo domu .Rád dovolenkujem na horách.Domáce zvieratá nemám, deti sú dospelé. Som športovo založený ,úprimný a čestný .Rád by som poznal niekoho ,kto je v dobrej kondícii ,ako ja.Budem sa tešiť
Riamka Ž 44 rokov
Rada spoznam fajn muza, s ktorym by bol moj zivot plnohodnotnejsi. Ak mas volne miesto vo svojom srdci pre priatelstvo so mnou, potesim sa tvojej odpovedi.
rebellko1 M 46 rokov
Muž 46 rokov Dolný Kubín
Ahoj 😊 Som muž bez záväzkov, (ak nerátam banku) 😂 Nemám športovú ani dokonalo ideálnu postavu, dokonca ani výzor krásneho muža, som taký bežný priemerný muž, mám však veľmi rád humor, dobrú muziku, výborné jedlo, dokonca veľmi rád varím. Obľubujem výlety s historickým nádychom, rybačku, hubárčenie a nenáročnú turistiku. Som pracujúci nefajčiar. Nájde sa tu žienka so zmyslom pre humor a smiech, štíhlejšej postavy, nielen na spoločný výlet alebo posedenie pri kávičke? Deti určite niesu žiadny problém.ps vo dvojici sa lepšie nielen kráča ale aj smeje😉 ps2: ideálne by bolo zo Žilinského kraja, aby sme kvoli kave či dobrému pokecu nemuseli cestovať cez pol Slovenska.
FanyHany Ž 56 rokov
Ahoj, som celkom zábavný typ . V lete rada bicyklujem a v zime plávam. Občas si vyjdem do prírody. Som nefajčiarka . Rada sa zoznámim s mužom podobných vlastnosti.
cokolada123 Ž 65 rokov
Možno si to práve ty, len doteraz navzájom o sebe nevieme, verím, že čoskoro to zmeníme - hľadám priateľstvo kde nič nie je dopredu dané, ale ani vylúčené,
fugas1 M 65 rokov
Muž 65 rokov Dolný Kubín
záľuby bicyklovanie,turistika,more,čítanie
práca ekonóm konateľ
miláčik pes /mimo bytu/
najlepšie s klasickou konzervatívnou školou /žiadne módne výstrelky,ktorá nemá problém bývať na vidieku v nadštandartnom dome 7 km od mesta a má rada prírodu a turistiku ,bicyklovanie,predpokladám iba serióznu komunikáciu
sapinka Ž 61 rokov
Voľný čas rada trávim v záhrade, s knihou, hudbou a mojím milovaným psíkom.
Rada by som spoznala muža, čo má chuť komunikovať a smiať sa vo dvojici.
A to aj napriek tomu, že žije v manželstve, ktoré je nefunkčné a poznačené neverou... alebo sám.
Verím, že ma pár príjemných chvíľ ešte v živote čaká.
123Dudka Ž 62 rokov
Žena 62 rokov Dolný Kubín
Som spoločenská, veselá a sama.Rada relaxujem v záhrade a pri ručných prácach.Spoločnosť mi robí môj psík. Hľadám úprimného priateľa na posedenie pri kávičke a pokec.
mlajha M 65 rokov
Muž 65 rokov Dolný Kubín
Som športový typ, rád lyžujem. Divadlo, plávanie a turistika sú mojím koníčkom. Hľadám sympatickú a empatickú partnerku podobných záujmov na spoločné trávenie voľných chvíl.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania