amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 193 - Zoznámenie Bratislava

Ste v Bratislave a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBratislava

Ondrej1 M 58 rokov
Rad som v spolocnosti veselych, zabavnych, srdecnych a uprimnych ludi... Neznasam klamstvo a pretvarku... Som velmi aktivny, preto lenivost a pohodlnost su moji nepriatelia...Oblubujem pohyb a sporty, hlavne zimne, prirodu v kazdom pocasi a zvierata- psov.Rad poznavam nove veci, hlavne kultury a krajiny... Moja praca ma tesi a naplna. Kazdy novy den je pre mna vyzvou, tesim sa zo zivota...:)
alena1 Ž 49 rokov
Chcem milovať a byť milovaná, a preto hľadám človeka, s ktorým by sme sa vzájomne dopĺňali, nemusíme si pritom hľadieť do očí, ale určite by sme mali hľadieť na ten istý cieľ:) človeka, ktorý má približne rovnaké životné hodnoty ako ja:) človeka, s ktorým budem zdieľať svoj život, svoje radosti i starosti:) Túžim po úprimnom vzťahu plnom lásky, dôvery, trpezlivosti, vzájomného pochopenia.
radkowan M 53 rokov
Muž 53 rokov Bratislava
milý, drzý, nežný, hrozný, zaťatý a zvedavý, čo lásku iba z platní pozna, berie, no aj rozdáva. Krásne sny a dobré mydlo asi nie sú podstatné. Hľadám svoje druhé krídlo a aj všetko ostatné. Ak by si vedela byť mojim deckom, sestrou, najmilším priateľom a milujúcou ženou v jednej osobe,ktorá mi bude vedieť svojím šarmom roztiahnúť kútiky úst keď budú príliš blízko pri sebe, tak hľadám práve Teba
Sylviasedem Ž 42 rokov
Som samostatná, sebestačná žena, ktorá si váži každý okamžik v živote, lebo už ďalší nemusí byť. Milujem všetko čo je späté s prírodou. Táto forma zoznámenie je ako nahaňať vietor... ale aj napriek tomu dávam tomu malú nádej.
kjetilvidar M 38 rokov
Muž 38 rokov Bratislava
Ahoj,rad by som spoznal prijemnu zenu,s ktorou by sme mali podobne hodnoty a nazory na zivot..a mozno aj nejake tie spolocne zaujmy.zboznujem totiz cestovanie a objavovanie zaujimavych krajin a miest.mam rad turistiku,hory a lesy,ale nepohrdnem ani slnkom a plazou..venujem sa aj historii a obdivujem historicku architekturu a parky.deti nie su prekazkou,kedze aj ja zijem sam so svojim 7 rocnym synom..dotycna osobka by mala mat rada aj zvierata,kedze mame rusku modru macku.
MilanD M 45 rokov
Muž 45 rokov Bratislava
záujmy: aktívny aj pasívny oddych - cestovanie- toľko koľko len ide a na čo dovolenka stačí :-), lyžovanie turistika- v rámci SR aj mimo, knihy, kino, a pod.
Hľadám: milého človeka a milujúcu partnerku
IvanIvanov M 70 rokov
Muž 70 rokov Bratislava
Pridá sa ku mne do partie štíhla kamarátka s veselou mysľou, chuťou žiť a starať sa o svoje zdravie a majúca vyhojené minulé udalosti? Hlavne nedominantná, citlivá a schopná ponúknuť trochu ženskej energie do 60 rokov. Ak by si bola jogínka a vegetarianka ako ja a slovo láska ti nie je cudzí pojem, tak vitaj v klube.
janik11 M 60 rokov
Muž 60 rokov Bratislava
moje záľuby - chodenie do prírody, slnenie sa pri vode, práca na záhradke. Rád by som sa zoznámil s aktívnou ženou, primeranou môjmu veku. Deti mám už dospelé.
ivvka Ž 54 rokov
Rada čítam, radšej počúvam ako rozprávam a cítim sa sama uprostred mestského, anonymného davu. Hľadám muža, pre ktorého je tiež vo vzťahu dôležitá láska, úprimnosť, vzájomná úcta, porozumenie a pocit bezpečia. Hoci už dlho žijem a pracujem v Bratislave, nie som tu tak viazaná, aby som si nevedela život predstaviť aj inde :-)
lajusko M 69 rokov
Muž 69 rokov Bratislava
Hobby - cestovanie. Celkom dobre viem variť. Som vitálny. Hľadám spoločníčku na cestovanie. Cestujem do vzdialených destinácií ale aj karavanom po Európe. Som dobrý spoločník, nekonfliktný.
sosol M 60 rokov
Kultúra, duch je všetko to, čo oslobodzuje, oživuje, povznáša a dáva zmysel človeku ako celku v živote. A telo je iba a len to – čo z vládze!
Duch, myslenie, cítenie, vnímanie, konanie človeka je slobodné, nezávislé, otvorené a nekonečné ! A spotreba má svoje jednoduché, nízke obmedzené limity a hranice!

Ak máš záujem nielen o muža, ale aj o človeka na ľudský, partnersky vzťah, si na správnom mieste !

ONO telesný vzťah je neskôr oveľa menší, ako než ľudský vzťah.
Najprv človek potom muž...!

Všetko vysporiadané, človek s bytom, sám žijúci v BA...
spoločenský život, kúltúra, umenie, príroda...
tvorím a spravujem, zveľaďujem hodnoty života...

hľadá sa zodpovedná, milá nežná, krehká, prívetivá partnerka, opora, podpora, zhovievavosť, komunikátívnosť, spolupatričnosť a viac ...
poldi1744 M 69 rokov
Muž 69 rokov Bratislava
Už dlhú dobu čakateľ na penziu, ktorej som sa už dočkal. Nefajčiar a alkoholu sa radšej vyhýbam. Venoval som sa modelárstvu, cestovaniu a hudbe, v poslednom čase som zlenivel. Naštartuje ma niekto ?

1 20 40 60 80 100 120 140 160 180 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania