Milujem rekreačne športy: bicyklovanie, skialpinizmus, bežkovanie ,turistiku-aj vysokohorskú. Keďže pracujem v interiéri, bavia ma hlavne voľnočasové aktivity v prírode - je jedno či je ...
volný čas v prírode, fitnes a iné, pracovná pozícia konateľka zvieratá nemám zoznámiť sa chcem s inteligentným, galantným mužom na úrovni, ktorý je pracovitý a úspešný. Ktorý hľadá aj ...
Som rozvedena,dospely syn-maturant,by som sa zoznamila so zodpovednym,zamestnanym muzom- nefajciar,rad travi cas v prirode -turistika, bycikel,kultura. Pracujem v kancelarii,nemam ...
Veselý chlapík nekonfliktnej povahy,ktorý má rád hudbu.Hľadám milé slobodné dievča bez zaväzkov,ktoré túži po pravej láske tak ako aj ja.Hľadám v prvom rade človeka s dobrým srdcom.
Zdravim vsetkych, rada by som stretla muza s vyspotiadanou minulostou,inteligentneho,cestneho cloveka.Milujem varenie,prirodu,hubarcenie,more a mam rada zvierata.
Mam 34 rokov medzi moje zaluby patri sport cestovanie moda a spoznavanie novych ludi rad by som tu nasiel spriaznenu dusu vek neriesim ak si napis a uvidime...nemam zaujem si len vypisovat ...
Medzi moje záľuby, patrí posilovanie, mám veľmi rád prírodu , prechádzky, zvieratá, zdravý životný štýl. Bol by som rád, keby moja partnerka mala aspoň podobné záujmy a zmysel pre rodinku.
Mám záľubu vo fotografovaní, som školník na strednej škole vo Zvolene . Pre zoznámenie si nedávam žiadne návrhy ani podmienky, že to musí byť tak alebo tak.
Som Zvolencan zijuci v zahranici a hladam osobu, kvoli ktorej by som sa chcel vratit. Moje zaluby su gitara, knihy, sport, turistika. Ak si tu, rad by som ta spoznal.
Ahoj. Volám sa Štefan . Som rozvedený mám 3 krásne detičky. 2 dcérky a 1 syna a hľadám si priatelku. Pracujem ako vodič. ..Zaľúbil. ..motocykle. ..Rád maľujem. ..Chodím do prírody a mám rád zvieratá.