Hľadám milé, normálne dievča z blízkeho okolia, ktoré nechce byť sama . Som mierumilovná povaha a stojím nohami pevne na zemi :) dúfam, že to čo hľadám aj nájdem.
Svoj voľný čas rada trávim s dobrou knihou, hudbou,rada sa zabavím ,zatancujem,niekedy som možno viac ukecaná,ale som empatická a veselá.Poteší ma prechádzka prírodou,pešo,alebo na bicykli,ale aj ...
Rada by som spoznala kamaráta, priateľa spoločných záujmov , nealkoholika a nefajčiara. Som rodinne založená, mám rada bicyklovanie, rekreačný šport, potulky prírodou, dobrú knihu, ...
Ahojte , hladam si chlapa na vazny vztah. Mal by mat viac ako 30, slobodny, nerozvedeny, bez deti. Privitam pozitivne naladeneho, akcneho chlapa so zmyslom pre humor a hlavne chciet nieco v ...
Pracujem v statnej sprave . Mam rada aktivny oddych, sport, dobru hudbu, divadlo. Hladam priatela na travenie volnych chvil, casom mozno viac. V buducnosti by chcela mat rodinu aj s detmi .
Hľadám ženu s ktorou si budem rozumieť, ktorá bude mojou druhou chýbajúcou polovicou.:-) Ženu s ktorou sa bude dať otvorene porozprávať o čomkoľvek a spoločne čokoľvek vyriešiť.
Rada sa zoznámim s milým a inteligentným mužom. Láska si nás môže nájsť v každom veku. Dôležité je, aby sme sa našli my dvaja. Ak máš pozitívny vzťah k deťom, ľuďom a prírode, ak sa rád smeješ ...
Som pohodový, zodpovedný muž, mladšieho vzhľadu, ktorý má stále voľné miesto v srdci pre nenáročnú, veselú žienku. Mám rád prírodu, hudbu, bicyklovanie, chovám akvarijné rybky.
Moje zaluby chodenie do prirody, citanie knih.. Pracujem v oblasti elektrotechniky.. Rada by som sa zoznamila s niekym na koho sa da spolahnut. Ma rad deti.
Moje zaluby priroda hudba dobry film a samozrejme praca. Pracujem ako strojny mechanik. Ked dovolenka tak pri mori. Zoznamil by som sa s zenou milou uprimnou , laskavou, dieta nieje prekazkou.