volam sa laci som chlap deti nemam a hladam peknu zenu a vazny vztah medzi 21 a 35rokov rad chodim do prirody ale nemam s kym mam psa pracujem ako vodic napis potom uvidime deti nie prekazkou.
Rada čítam,športujem, chodím na turistiku. Som učiteľkou na ZŠ. Moja práca ma napĺňa. Zvieratá v domácnosti nechovám. Voľný čas trávim so svojimi dospelými deťmi a priateľmi.Rada by som sa zoznámila ...
Ahojte som mlady pracujci chalan ktori hlada zenu na vazny vztah , dokazem milovat a spravit cokolvek pre milovanu , doteraz som nenasiel tu pravu a cas bezi a chcem rodinu a babo, hladam zenu ...
rád sa zoznámim s nejakou normálnou :-) ženou...som zamestnaný ,nepijem :-) baví ma kadečo...kto sa opýta,dozvie sa :-) bývam v dome,s velkou záhradou :-)))
som osamely zrely muž v dlhodobo rozvratenom manzelstve,so zalubami v zahradke, turistike potulkami prirtodou, posedenim pri ohniku, motorizme, mam rad zvierata ale domka nemam žiadne,rad sa zoznamim ...
inteligentného ,šarmantného pána,ktorý verí.že láska kvitne v každom veku... ja mám rada prírodu,romantiku,kvety,varenie ,moje deti,a slniečka -moje vnúčatká.
Hľadam niekoho zábavného na dlhé zimné večery a potom možno aj na celý život...Som slobodná. Verím, že nájdem toho pravého, ktorý prinesie do mojho života slnko a lásku.
AHOJTE HLADAM SI TU NEJAKE MILE DIEVCA NA ZOZNAMENIE. MAM RAD ZVIRATA , HLAVNE KONE A RAD TRAVIM CAS V PRIRODE A NA ROZNYCH VYLETOCH KED MI TO CAS DOVOLUJE.
Moje záľuby sú cestovanie, internet, nočné prechádzky, pozeranie filmov a seriálov ... Som pracujúci študent VŠ, mam mačku, slobodný bez detí, nefajčiar,
Moje záľuby, varenie,šport,príroda, Práca, stepim pestujem a predavam ovocné stromčeky. Hľadám si obyčajné dievča pravdovravne a verne. Proste rad by som sa uz zamiloval správne :)