volam sa laci som chlap deti nemam a hladam peknu zenu a vazny vztah medzi 21 a 35rokov rad chodim do prirody ale nemam s kym mam psa pracujem ako vodic napis potom uvidime deti nie prekazkou.
Rada čítam,športujem, chodím na turistiku. Som učiteľkou na ZŠ. Moja práca ma napĺňa. Zvieratá v domácnosti nechovám. Voľný čas trávim so svojimi dospelými deťmi a priateľmi.Rada by som sa zoznámila ...
Ahojte som mlady pracujci chalan ktori hlada zenu na vazny vztah , dokazem milovat a spravit cokolvek pre milovanu , doteraz som nenasiel tu pravu a cas bezi a chcem rodinu a babo, hladam zenu ...
rád sa zoznámim s neobyčajnou,úprimnou ženou :-) baví ma toho veľa ...zvery,lesy a tak...kade čo :-) som zamestnaný,nepijem vôbec :-))) mám rád termálne kúpaliská :-)
som osamely zrely muž v dlhodobo rozvratenom manzelstve,so zalubami v zahradke, turistike potulkami prirtodou, posedenim pri ohniku, motorizme, mam rad zvierata ale domka nemam žiadne,rad sa zoznamim ...
inteligentného ,šarmantného pána,ktorý verí.že láska kvitne v každom veku... ja mám rada prírodu,romantiku,kvety,varenie ,moje deti,a slniečka -moje vnúčatká.
Hľadam niekoho zábavného na dlhé zimné večery a potom možno aj na celý život...Som slobodná. Verím, že nájdem toho pravého, ktorý prinesie do mojho života slnko a lásku.
AHOJTE HLADAM SI TU NEJAKE MILE DIEVCA NA ZOZNAMENIE. MAM RAD ZVIRATA , HLAVNE KONE A RAD TRAVIM CAS V PRIRODE A NA ROZNYCH VYLETOCH KED MI TO CAS DOVOLUJE.
Mam rad teplo,more,prechadzky v prirode. Mam rad dobru hudbu, cervene vino pri svieckach. Hladam pohodovu babu na spolocne chvile vo dvojici.Deti su dospele, este studuju, byvaju mimo.
palac bieleho kona mam...hladám princeznu... bosorky nieee..!Hladam uprimnost porozumenie a trochu romantiky..mam rád slnko kupanie...zimu tiez,ked ma láska hreje.