Rad sportujem,aj ked uz nie aktivne.Pracujem v strojarskom priemysle a oblubujem domace prace a prace okolo domu.Chcel by som sa rad zoznamit s babou v mojom veku pre vaznejsi vztah .
...rád by som spoznal príjemnú, usmievavú ženu, ktorá chce žiť život a nie iba prežívať, nemám rád pretvárku, faloš a tupých ľudí. Sú chvíle v živote na ktoré nikdy nezabudnete, ale sú aj také, na ...
zaluby-pocuvanie hudby,stanovanie prace okolo domu, šport-plavanie ,byciklovanie,vstah k alkoholu-pijem priležitostne,znamenie-rak,vstah k fajčeniu-nefajčím,domace zvierata -pes fena nemeckeho ...
Opäť raz skúšam zmeniť samotu na niečo krajšie. Hľadám spriaznenú dušu pre spoločný život. Ženu, ktorú už nebaví samota a chcela by spojiť dva životy v jeden.
Ahoj, pokúšam trochu šťastie, či by som nedostal šíp od Amora do zadnice :D Ináč som v pohode ;) (Ked nepracujem, rád športujem. Mám rád prírodu, zvieratká aj deti)
Mám 50 rokov,žijem v rodinom dome sám.Som veselý.Pracujem v energetike.Mám rád dejiny,rockovú ale aj vážnu hudbu.Mám rád zvieratá,chcem zeleného leguána a pekné akvárium.Rád som doma v ...
Hladam si dievca na vazny vztah s ktorym by som travil cas a prijemne chvile a doplnovali sa co zivot prinasa.Medzi moje zeluby patri hra na gitare,rad zajdem do prirody,som ...
Nezáleží na záľubách ,možno o nich ani nevieme kým nás k nim neprivedie ten s kým sa o ne môžeme deliť. moja práca? kedysi mi bola koníčkom vytvárať hodnoty a radosť iným.
Ahoj volam sa Rene a uvidim co sa bude diat,nieco viem ovplyvnit a nieco nie. To ze som tu som ovpyvnit vedel a to ostatne necham na nahodu!Cakam tu a som zvedavy!
volam sa laci som chlap deti nemam a hladam peknu zenu a vazny vztah medzi 21 a 35rokov rad chodim do prirody ale nemam s kym mam psa pracujem ako vodic napis potom uvidime deti nie prekazkou.